İç Mekan Baskılar

Hedef kitle ile yakın temas görseller oldukları için görüntü kalitesinin en üst düzeyde olması gereken baskılardır. İç mekan baskıların en büyük avantajları ürün/hizmetle iç içe olduğundan dolayı kısa sürede etki edebilmesidir.

Rollup Baskı
İç ve dış mekan kullanımlarına uygun olan rollup baskılar, tercihe göre kağıt, kumaş ya da PVC üstüne yapılabilmektedir. Özel metal ayaklık ve iskeletleriyle anında kurulum imkanı sağlarlar. Portatiflerdir ve taşınmaları oldukça kolaydır. Mağazalar, toplantı odaları, fuar alanları, ürün standları, marketler gibi çok geniş bir yelpazede kullanılırlar. İsteğe göre farklı ölçülerde üretilebilir.

Döner Rollup
Geliştirilmiş bir rollup türüdür. Baskının iskeleti içerisine yerleştirilen elektronik bir sistemle, iki görselin dönüşümlü olarak gösterilmesini sağlar. Rollup tekniğiyle bir yerine iki görsel hazırlanır ve iskelete yerleştirilen düzenek sayesinde periyodik olarak görseller değiştirilerek gösterilir. Tekdüzeliği bozması açısından etkili bir baskı türüdür.

P.O.P. Malzemeler
Saydığımız tüm bu türlerin dışında kalan ve farklı şekillerde hedef kitleyle buluşan görsellerin ve ürünlerin ( ajandalar, mousepad’ler, bloknotlar, posterler vb.) genel adıdır. Promosyon olarak verilebilecek, akılda kalıcı reklamcılık faaliyetlerinizde kullanabileceğiniz, hedef kitleyle birebir temas eden malzemelere yapılan baskılar, markanızın elden ele yayılmasına katkı sağlayacaktır.


           
Ra Ra Ra Ra Ra Ra
E-5 Karayolu Üzeri Turgut Paşa Cad. No:81
Alkan İş Merkezi Kat:1 Kartal / İSTANBUL
Tel: 0216 307 87 45 Faks: 0216 307 87 48 0216 307 87 45
  • Facebook
  • Twitter
  • E Posta