Bayrak Baskısı
Geniş bir kullanım alanına sahip olan bayrak baskılarında büyük ebat bayrak baskı, kurumsal bayraklar,
Atatürk posterleri gibi çeşitli ebatlardaki baskı istekleriniz ANALİZ’de çözüm buluyor.

Bayrak Baskı çeşitlerimiz şunlardır:

Kırlangıç Bayrak
Adını kırlangıç kuşunun kuyruğuna benzemesi sebebiyle almıştır. Saten kumaştan imal edildiği için, iç mekan kullanımına uygun olan kırlangıç bayraklar; konferanslar, toplantılar, bayii toplantıları, yemek organizasyonlarında, açılışlar, Fuarlar ve ürün tanıtımlarında kullanıma uygundur. Sıcak kesim yapıldıktan sonra en üst kısmı boru geçecek şekilde dikilir ve tepesinden asılır. Etkili bir görsel reklam aracıdır.

Olta Bayrak
Alt kısmında denge dubası ve yan yüzüne geçirilmiş esnek bir iskelet ile olta benzeri bir görünüme sahip olan bayrak baskılara verilen addır. Dış ve iç mekanlara da uygundur. Kaliteli raşel kumaşa özel fikse işlemiyle yapılan baskı, yağmurdan etkilenmemektedir. Rüzgarla birlikte 360 derece dönebilmektedir, bu özelliği sayesinde oldukça dikkat çekici bir görsel reklam aracıdır. Kurulumu kolaydır ve kullanım alanı oldukça geniştir.

Raşel Kumaş Baskı
Dış ve iç mekan kullanımlar için uygun, rüzgar geçirgenliği ve dikim tekniği ile yırtılmalara ve deformasyonlara karşı dayanıklı bir kumaş türü olan raşel kumaştan elde edilen baskılardır. Olumsuz şartlara karşı uzun süre dayanabilen bir baskı türüdür

           
Ra Ra Ra Ra        
E-5 Karayolu Üzeri Turgut Paşa Cad. No:81
Alkan İş Merkezi Kat:1 Kartal / İSTANBUL
Tel: 0216 307 87 45 Faks: 0216 307 87 48 0216 307 87 45
  • Facebook
  • Twitter
  • E Posta